پشتیبانی آنلاین در تلگرام
دانلود نمونه سوالات تولیمو PDF و MP3 با جواب ۱۳۹۶-۷-۳ ۱۹:۵۶:۲۹ +۰۳:۳۰

دانلود نمونه سوالات تولیمو PDF و MP3 با جواب سوالات و متن بخش شنیداری

چطوری از نمونه سوالات تولیمو بهتر استفاده کنیم؟

پیدا کردن نمونه سوالات رایگان تولیمو چندان سخت نیست. اما پیدا کردن نمونه سوالات تولیمو که واقعا به درد بخور باشه کار مشکلیه. از کیفیت خود فایل بگیر تا کیفیت صدا و جواب‌هایی که نمی‌دونیم واقعا می‌شه بهشون اعتماد کرد یا نه. اینجا تو ایران آی بی تی، شما فایل‌هایی رو دانلود می‌کنین که با کیفیت بالا تولید شدن و درست بودن کلید سوالات هم دقیقا چک شده. ولی نکته مهمی که باقی می‌مونه اینه که چطور می‌شه از این نمونه سوالات رایگان تولیمو که به آسونی در اختیارتون قرار گرفته بهترین استفاده رو بکنین تا بهترین نتیجه ممکن رو بگرین. اول بیاین در این مورد صحبت کنیم که چطور برخوردی با نمونه سوالات تولیمو اشتباهه و باعث می‌شه روحیه شما تضعیف بشه و اثر معکوس داره.

برای اینکه بتونین آمادگی کاملی برای آزمون تولیمو و MSRT پیدا کنین، مهمترین بخش کار، انجام نمونه سوالات تولیمو اصلی و آزمون‌های آزمایشی هست.

منابع تولیمو و MSRT و راهنمای برنامه ریزی مطالعه

با استفاده از منابع اصلی و معتبر در مدت کوتاه برای آزمون آماده بشید!

منابع تولیمو و MSRT و راهنمای برنامه ریزی مطالعه

اگر قبلا هیچ برنامه آموزشی برای تولیمو نداشتین منابع آمادگی برای تولیمو رو دانلود کنید و برنامه‌‌ریزی مطالعه رو که برای آمادگی تولیمو و MSRT (حدود ۴ هفته) براتون نوشتم به دقت بخونید و انجام بدین.

دانلود منابع و برنامه ریزی مطالعه

یک گام آخر تا موفقیت: نمونه سوالات تولیمو اصلی و آزمون‌های آزمایشی

(۱) کتاب الکترونیکی مجموعه کامل سوالات تولیمو و MSRT (به روز رسانی شده برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶)

(۲) آزمون‌ آزمایشی تولیمو شماره ۱

(۳) بانک نمونه سوالات درک مطلب تولیمو و MSRT

(۴) بانک نمونه سوالات شنیداری تولیمو و MSRT جلد اول: مکالمه‌های کوتاه

اگر در هفته‌های گذشته که با منابع تولیمو و MSRT طبق برنامه مطالعه می‌کردین، از بانک نمونه سوالات شنیداری و بانک نمونه سوالات درک مطلب استفاده نکردید، الان ضروریه که این موضوع رو جبران کنین. برای مطالعه و حل تمرین‌های این دو تا کتاب الکترونیکی نرم‌افزاری، روزانه ۱ ساعت و نیم وقت بگذارید و یک آزمون ریدینگ شامل ۵۰ تا سوال و دو آزمون شنیداری شامل ۶۰ تا سوال از هر کدوم از بانک‌های نمونه سوالات درک مطلب و شنیداری رو انجام بدید. بعد از تموم شدن هر آزمون، متن ریدینگ ها و لیسنینگ ها رو به دقت بررسی کنین و معنی کلمه‌ها و اصطلاحات جدید رو خوب مطالعه کنین. وقتتون رو طوری تنظیم کنین که یک هفته آخر بتونین آزمون‌های کامل رو انجام بدین.

توی این مرحله از کار شما (معمولا حدود یک تا دو هفته مونده به روز امتحان) حل کردن چند سری نمونه سوالات واقعی تولیمو خیلی به بالا بردن نمره شما کمک میکنه. برای کار کردن روی هر کدوم از این مجموعه‌هایی که توی این صفحه می‌بینید (مجموعا ۶ آزمون)، حدودا ۲ ساعت وقت بگذارید. اگر خیلی به رزو امتحان نزدیک هستین، یا وقت کمتری دارین، از کتاب الکترونیکی مجموعه کامل سوالات تولیمو و MSRT (آپدیت سال تحصیلی ۹۷-۹۶) شروع کنین.

در طول مدتی که در حال انجام دادن یک آزمون هستین، نباید از پای کار بلند بشید. اول بخش listening رو انجام بدید، که ۳۰ تا ۴۰ دقیقه طول می‌کشه. بعدش بخش گرامر (۲۰ دقیقه) و نهایتا بخش reading که باید براش ۵۰ دقیقه وقت بگیرین. بعد از اینکه آزمون تموم شد جواب‌هاتون رو با کلید چک کنین، اگه برای متوجه شدن بعضی از قسمت‌های بخش شنیداری مشکلی دارین، متن بخش listening رو هم حتما مطالعه کنین و به خصوص برای بخش listening سعی کنین توی ۳۰ تا سوال اول تمام اصطلاحاتی رو که به کار رفته و شما بلد نبودین یادداشت کنین.

خب اینم از این! در طول مدتی که دارین خودتون رو برای تولیمو آماده می‌کنین، هر سوالی داشتین یا خواستین رفع اشکال کنین از پشتیبانی آموزشی رایگان ایران آی بی تی با من در تماس باشین.

دانلود آزمون‌های آزمایشی تولیمو و MSRT

برای همه آزمون‌های زیر فایل‌ها به صورت Zip دانلود میشن که شامل فایل PDF آزمون هست که کلید سوالات رو هم داره.

فایل Zip بخش Listening فایل‌های صوتی MP3 و متن کامل این بخش (Audio Script) رو هم هم داره!

• رمز عبور تمام فایل‌ها: iranibt.com (لطفا زمانی که فایل‌های zip رو باز می‌کنید، رمز عبور رو تایپ کنید.)

نمونه سوالات تولیمو رایگان
Listening
Structure
Reading
نمونه سوالات تولیمو: آزمون شماره ۱دانلود فایلدانلود فایلدانلود فایل

آزمون های آزمایشی تولیمو و MSRT نمونه سوالات تولیمو و MSRT

جدیدترین و کامل‌ترین مجموعه نمونه سوالات اصلی تولیمو: به روز رسانی ۱۳۹۶

کتاب الکترونیکی مجموعه کامل سوالات تولیمو و MSRT (به روز رسانی شده برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶)

وقتی پای آماده شدن برای آزمون‌های زبان در میون باشه، تمرین بیشتر یعنی تضمین موفقیت. برای تولیمو و MSRT علاوه بر تمرین بیشتر، دو تا موضوع مهم دیگه هم هستن که باید به اون‌ها توجه کنین. اول اینکه تمرینی که انجام میدین باید با استفاده از نمونه سوالات معتبر و منظم و مرتب باشه که کلید سوالات مشخص باشه و از دقیق بودن کلید هم مطمئن باشین. برای یاد گرفتن اصطلاحات بخش شنیداری (۸۰% نمره بخش شنیداری مربوط به اصطلاحاتی هست که به کار میبرن!) هم وجود متن بخش شنیداری (Audio Script) خیلی مهمه چون به شما کمک میکنه بعد از انجام آزمون، نکاتی رو که اشتباه کردین متوجه بشین. دوم اینکه از نمونه سوالات اصلی تولیمو استفاده کرده باشین، چون نمونه سوالاتی که توی کتاب‌ها و توی بازار موجود هستن هیچوقت برای آزمون واقعی استفاده نمی‌شن. این کتاب الکترونیکی با استفاده از نمونه سوالات اصلی تولیمو تهیه شده. کلید سوالات و متن بخش شنیداری هم به صورت کامل و دقیق توسط ایران آی بی تی تهیه شدن. کیفیت فایل‌های صوتی بخش شنیداری آزمون‌ها بهینه شده و بر اساس بخش‌های مختلف Listening هر آزمون دسته بندی شدن. خلاصه اینکه این مجموعه سوالات اصلی تولیمو برای کسانی خوبه که وقتشون و موفقیت براشون واقعا مهمه!

دانلود کتاب الکترونیکی

مرجع اصلی آمادگی بخش درک مطلب (Reading) آزمون‌های تولیمو و MSRT نسخه ۱۳۹۶

بانک نمونه سوالات درک مطلب تولیمو و MSRT شامل ۵۰۰ سوال

توی آزمون‌های تولیمو و MSRT یکی از بخش‌هایی که میتونه نمره شما رو خیلی بالا ببره بخش درک مطلب یا همون ریدینگ هست که به طور استاندارد توی تولیمو ۵۰ تا سوال و توی آزمون MSRT معمولا ۴۰ تا سوال داره. متن‌هایی که توی بخش درک مطلب باهاشون سرو کار دارین آکادمیک هستن و زمینه‌های علمی، اجتماعی و فرهنگی دارن. با توجه به اینکه شما توی مقطع تحصیلات تکمیلی هستید و قبلا با مقالات علمی سر و کار داشتین، این بخش درک مطلب میتونه براتون خیلی ساده باشه و نمره رو بالا ببره، به شرط اینکه تمرین کافی داشته باشین و نوع سوالات، نوع و محتوای متن ها و کلمات متداولی که توی آزمون‌های تولیمو و MSRT اکثر مواقع مورد سوال هستند رو دقیق و کامل مطالعه کرده باشین.

دانلود کتاب الکترونیکی

بانک نمونه سوالات درک مطلب Reading تولیمو و MSRT اصلی

مرجع اصلی آمادگی بخش شنیداری آزمون‌های تولیمو و MSRT نسخه ۱۳۹۶

بانک نمونه سوالات شنیداری تولیمو و MSRT جلد اول: مکالمه‌های کوتاه (Short Conversations) شامل ۶۰۰ سوال

۶۰ درصد نمره بخش شنیداری تولیمو و ۵۰ درصد نمره بخش شنیداری آزمون MSRT مربوط می‌شه به مکالمه‌های کوتاه. توی این قسمت از بخش شنیداری شما به یک سری مکالمه‌های کوتاه (۳۰ سوال توی تولیمو و ۱۵ سوال توی MSRT) گوش می‌دید و برای هر مکالمه به یک سوال پاسخ می‌دید. نکته‌ای رو که باید به بر و بچه‌های آزمون دکتری یادآوری کنم اینه که حتی اگر انگلیسی شما در حدود متوسط هم باشه (که به احتمال زیاد هست!) میتونین حداقل به ۷۰ درصد این سوالات درست جواب بدید به شرطی که:

(۱) با نوع سوالات و موضوعات اختصاصی اون‌ها آشنا باشین چون هم نوع و هم موضوع مورد سوال توی همه آزمون‌ها تکرار می‌شه!

(۲) مواردی رو که کلا این تیپ سوالات می‌سنجند بشناسین مثلا بدونین جواب کدوم سوالات رو باید از شیوه بیان گوینده فهمید.

(۳) با تمرین کافی، اصطلاحات متداول و ترفندهای سوالات مربوط به مکالمه‌های کوتاه رو یاد گرفته باشید.

ما با استفاده از سوالات اصلی آزمون‌های گذشته یک بانک نمونه سوالات شنیداری تولیمو و MSRT تهیه کردیم که جلد اول اون اختصاص داره به مکالمه‌های کوتاه. این بسته نرم افزاری آموزشی برای کسانی هست که نتیجه آزمون واقعا براشون اهمیت داره.

دانلود کتاب الکترونیکی