پشتیبانی آموزشی آزمون‌ها

پاسخ به سوالات درسی شما در زمینه آزمون‌ها

سرویس پشتیبانی آموزشی ایران آی بی تی به شما کمک میکنه تا جواب سوالات و مشکلاتی رو که در جریان آمادگی برای آزمون‌ها با اون‌ها برخورد می‌کنین به راحتی بگیرین و وقت و انرژی خودتون رو بیشتر صرف مطالعه و آمادگی برای آزمون‌‌ها بکنید تا اینکه نگران مسائل جانبی ماجرا باشید و سردرگم بشین.

لطفا سوالات درسی خودتون رو با استفاده از فرم پایین همین صفحه برای ما ارسال کنین. اون دوستانی که می‌خوان نتیجه کارشون روی آزمون‌ها رو بفرستن و راهنمایی و مشاوره بگیرن لطفا با استفاده از این فرم فایل‌های خودشون رو بفرستن. نتیجه آزمون تولیمو که انجام دادین، سوالاتی که از reading یا listening تولیمو یا TOEFL iBT دارین. اشکالی که تو گرامر بهش برخوردین و نمی‌تونین جوابش رو پیدا کنین، جواب‌های writing و speaking تمرین‌هایی که انجام دادین؛ خلاصه هر چیزی که فکر می‌کنین نیاز هست که به صورت فایل فرستاده بشه و بیشتر از اونی توضیح می‌خواد که بشه با پیام کوتاه از پس قضیه بر اومد! لطفا فایل‌ها رو به صورت zip بفرستین.

در صورتی که در رابطه با سوالات موجود در مجموعه‌های آموزشی ایران آی بی تی یا هر منبع دیگری پرسشی دارین، لطفا سوال‌هایی رو که دارید توی یک فایل word بنویسید و به همراه سوال‌ها موارد زیر رو هم ذکر کنید:

(1) منبع دقیق سوال (مجموعه نرم افزاری، کتاب و …)

(2) جواب صحیح و به نظر شما چرا این پاسخ صحیح سوال هست

(3) پاسخ شما به سوال و توضیح اینکه از نظر شما چرا این پاسخ درست بوده