پشتیبانی آنلاین در تلگرام
نمونه سوالات رایگان تولیمو و MSRT دانلود PDF ۱۳۹۶-۷-۳ ۱۹:۳۰:۵۳ +۰۳:۳۰

چطوری برای تولیمو آماده بشیم؟

دانلود کتاب‌ها و منابع تولیمو و MSRT برای آمادگی در منزل در ۴ هفته (PDF و MP3)

آمادگی موثر برای تولیمو بستگی به خیلی چیزا داره. مهمترینش اینه تا حالا چقدر انگلیسی خوندین و «کلاس زبان» به طور مداوم رفتین و کلا اینکه چقدر با انگلیسی (غیر از مقاله و کتاب درسی دانشگاه) سرو کار داشتین. اما به هر حال یه فاکتور خیلی مهم تمرین قبل از امتحانه. اگه در عرض ۴ یا ۵ هفته یه برنامه ریزی دقیق داشته باشین و تمرین و مطالعه کنین خب مسلما موفق می‌شین. چیزی که مهمه تمرینه. اینکه بشینید ۳ روز مونده به امتحان تو این سایت و اون سایت چندتا فایل PDF نمونه سوالات تولیمو دانلود کنین و بعدش ببینین چی کار می‌شه کرد، اصلا راه حل درستی نیست. اگه خودتون می‌خواین بدون کلاس آماده بشین و قبلا یه دوره منظم دو سه ساله کلاس زبان رفتین راهش اینه: …

ادامه مطلب و دانلود

چطوری از نمونه سوالات تولیمو بهتر استفاده کنیم؟

دانلود نمونه سوالات رایگان تولیمو (PDF و MP3) با جواب‌ها و متن بخش شنیداری

پیدا کردن نمونه سوالات رایگان تولیمو چندان سخت نیست. اما پیدا کردن نمونه سوالات تولیمو که واقعا به درد بخور باشه کار مشکلیه. از کیفیت خود فایل بگیر تا کیفیت صدا و جواب‌هایی که نمی‌دونیم واقعا می‌شه بهشون اعتماد کرد یا نه. اینجا تو ایران آی بی تی، شما فایل‌هایی رو دانلود می‌کنین که با کیفیت بالا تولید شدن و درست بودن کلید سوالات هم توسط استاد دقیقا چک شده. ولی نکته مهمی که باقی می‌مونه اینه که چطور می‌شه از این نمونه سوالات رایگان تولیمو که به آسونی در اختیارتون قرار گرفته، بهترین استفاده رو بکنین تا بهترین نتیجه ممکن رو بگیرید. اول بیاین در این مورد صحبت کنیم که چطور برخوردی با نمونه سوالات تولیمو اشتباهه و باعث می‌شه …

ادامه مطلب و دانلود

جدیدترین و کامل‌ترین مجموعه نمونه سوالات اصلی تولیمو و MSRT

کتاب الکترونیکی مجموعه کامل سوالات تولیمو و MSRT (به روز رسانی شده برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶)

وقتی پای آماده شدن برای آزمون‌های زبان در میون باشه، تمرین بیشتر یعنی تضمین موفقیت. برای تولیمو و MSRT علاوه بر تمرین بیشتر، دو تا موضوع مهم دیگه هم هستن که باید به اون‌ها توجه کنین. اول اینکه تمرینی که انجام میدین باید با استفاده از نمونه سوالات معتبر و منظم و مرتب باشه که کلید سوالات مشخص باشه و از دقیق بودن کلید هم مطمئن باشین. برای یاد گرفتن اصطلاحات بخش شنیداری (۸۰% نمره بخش شنیداری مربوط به اصطلاحاتی هست که به کار میبرن!) هم وجود متن بخش شنیداری (Audio Script) خیلی مهمه چون به شما کمک میکنه بعد از انجام آزمون، نکاتی رو که اشتباه کردین متوجه بشین. دوم اینکه از نمونه سوالات اصلی تولیمو استفاده کرده باشین، چون نمونه سوالاتی که توی کتاب‌ها و توی بازار موجود هستن هیچوقت برای آزمون واقعی استفاده نمی‌شن. این کتاب الکترونیکی با استفاده از نمونه سوالات اصلی تولیمو تهیه شده. کلید سوالات و متن بخش شنیداری هم به صورت کامل و دقیق توسط ایران آی بی تی تهیه شدن. کیفیت فایل‌های صوتی بخش شنیداری آزمون‌ها بهینه شده و بر اساس بخش‌های مختلف Listening هر آزمون دسته بندی شدن. خلاصه اینکه این مجموعه سوالات اصلی تولیمو برای کسانی خوبه که وقتشون و موفقیت براشون واقعا مهمه!

همین حالا دانلود کنید!

آموزش و نمونه سوالات رایگان تولیمو و MSRT آنلاین و دانلود PDF

اینجا یه مجموعه کامل و حرفه ای از نمونه سوالات رایگان تولیمو و MSRT داریم به صورت آنلاین و PDF برای دانلود برای بر و بچه های آزمون دکتری. نمونه سوالات تولیمو و MSRT بر اساس بخش‌های آزمون طبقه‌بندی شدن. همونطور که می‌دونید آزمون تولیمو چهار قسمت داره:

(۱) مهارت‌های نوشتاری (Writing) که معمولا توجهی بهش نمی‌شه!! علتش هم اینه که نمره این قسمت جدا از نمره اصلی اعلام می‌شه و خب توی مصاحبه آزمون دکتری خیلی توجهی به این بخش ندارن (عجیبه ولی از دردسرا کم می‌کنه).

(۲) مهارت‌های شنیداری (Listening Comprehension) که همه بهش می‌گن «لیسنینگ». این قسمت که کابوس خیلی‌ها هم هست ۵۰ تا سوال نا قابل داره (از مجموع ۱۴۰ تا سوال).

(۳) قسمت گرامر (Structure and Written Expression) کلا ۴۰ تا سوال داره و اگه خوب روش کار کنین عملا قسمتی هست که می‌تونه نمرتون رو خیلی ببره بالا (یا خیلی بیاره پایین!! دیگه با خودتونه).

(۴) قسمت درک مطلب (Reading Comprehension) که معروفه به «ریدینگ». اینم ۵۰ تا سوال داره و معمولا ۵ تا متن که از هر کدومش ۱۰ تا سوال میدن. ولی تعداد متن‌ها ثابت نیست. ممکنه یه وقتایی ۶ تا باشه.

Reading

بانک نمونه سوالات درک مطلب Reading تولیمو و MSRT اصلی

اینجا یک مجموعه کامل از نمونه سوالات درک مطلب (Reading) تولیمو و MSRT داریم به همراه تکنیک‌های ضروری

اطلاعات بیشتر ...

Listening

بانک نمونه سوالات شنیداری تولیمو و MSRT جلد اول

علاوه بر یک مجموعه کامل از ۲۰ دوره نمونه سوالات شنیداری، انواع سوالات و تکنیک‌های ضروری توضیح داده شده

اطلاعات بیشتر ...

Grammar

نمونه سوالات تولیمو 16 آزمون گرامر

مطالعه سوالات گرامر این بخش برای آموزش سریع شما ضروری هست. سوالات بر اساس موضوع به ۱۶ دسته تقسیم شدن

اطلاعات بیشتر ...

Vocabulary

نمونه سوالات تولیمو رایگان - کلمات

لغات و اصطلاحات متداول که تقریبا توی همه آزمون‌ها تکرار میشن اینجا توی چند تا آزمون جمع‌آوری شدن

اطلاعات بیشتر ...

مرجع اصلی آمادگی بخش درک مطلب آزمون‌های تولیمو و MSRT نسخه ۱۳۹۶

بانک نمونه سوالات درک مطلب (Reading) تولیمو و MSRT شامل ۵۰۰ سوال

توی آزمون‌های تولیمو و MSRT یکی از بخش‌هایی که میتونه نمره شما رو خیلی بالا ببره بخش درک مطلب یا همون ریدینگ هست که به طور استاندارد توی تولیمو ۵۰ تا سوال و توی آزمون MSRT معمولا ۴۰ تا سوال داره. متن‌هایی که توی بخش درک مطلب باهاشون سرو کار دارین آکادمیک هستن و زمینه‌های علمی، اجتماعی و فرهنگی دارن. با توجه به اینکه شما توی مقطع تحصیلات تکمیلی هستید و قبلا با مقالات علمی سر و کار داشتین، این بخش درک مطلب میتونه براتون خیلی ساده باشه و نمره رو بالا ببره، به شرط اینکه تمرین کافی داشته باشین و نوع سوالات، نوع و محتوای متن ها و کلمات متداولی که توی آزمون‌های تولیمو و MSRT اکثر مواقع مورد سوال هستند رو دقیق و کامل مطالعه کرده باشین.

همین حالا دانلود کنید!
بانک نمونه سوالات درک مطلب Reading تولیمو و MSRT

مرجع اصلی آمادگی بخش شنیداری آزمون‌های تولیمو و MSRT نسخه ۱۳۹۶

بانک نمونه سوالات شنیداری تولیمو و MSRT جلد اول: مکالمه‌های کوتاه (Short Conversations) شامل ۶۰۰ سوال

بیش از ۶۰ درصد نمره بخش شنیداری تولیمو و ۵۰ درصد نمره بخش شنیداری آزمون MSRT مربوط می‌شه به مکالمه‌های کوتاه. توی این قسمت از بخش شنیداری شما به یک سری مکالمه‌های کوتاه (۳۰ سوال توی تولیمو و ۱۵ سوال توی MSRT) گوش می‌دید و برای هر مکالمه به یک سوال پاسخ می‌دید. نکته‌ای رو که باید به بر و بچه‌های آزمون دکتری یادآوری کنم اینه که حتی اگر انگلیسی شما در حدود متوسط هم باشه (که به احتمال زیاد هست!) میتونین حداقل به ۷۰ درصد این سوالات درست جواب بدید به شرطی که:

(۱) با نوع سوالات و موضوعات اختصاصی اون‌ها آشنا باشین چون هم نوع و هم موضوع مورد سوال توی همه آزمون‌ها تکرار می‌شه!

(۲) مواردی رو که کلا این تیپ سوالات می‌سنجند بشناسین مثلا بدونین جواب کدوم سوالات رو باید از شیوه بیان گوینده فهمید.

(۳) با تمرین کافی، اصطلاحات متداول و ترفندهای سوالات مربوط به مکالمه‌های کوتاه رو یاد گرفته باشید.

ما با استفاده از سوالات اصلی آزمون‌های گذشته یک بانک نمونه سوالات شنیداری تولیمو و MSRT تهیه کردیم که جلد اول اون اختصاص داره به مکالمه‌های کوتاه. این بسته نرم افزاری آموزشی برای کسانی هست که نتیجه آزمون واقعا براشون اهمیت داره.

همین حالا دانلود کنید!
بانک نمونه سوالات درک مطلب Reading تولیمو و MSRT