پشتیبانی آنلاین در تلگرام
دانلود نرم افزار Adobe Flash Player ActiveX ۱۳۹۵-۷-۲۵ ۱۱:۴۷:۳۶ +۰۳:۳۰

دانلود نرم افزار Adobe Flash Player Active X

دانلود نرم افزار Adobe Flash Player ActiveX

نرم افزار فلش پلیر نسخه‌های گوناگونی دارد. محصولات نرم افزاری ایران آی بی تی، همانطور که در صفحه ویژه آن‌ها ذکر شده، برای اجرای صحیح نیازمند Adobe Flash Player ActiveX هستند. سایر انواع فلش پلیر در اجرای محصولات ما نقشی ندارند.

برای Windows XP, 7 با کلیک بر روی کلید “دانلود فلش پلیر”، این نرم افزار را دانلود نموده و بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید. پس از نصب فلش پلیر، لطفا کامپیوتر را ری استارت نمایید.

دانلود فلش پلیر

برای Windows 8.1, 10 نرم افزار فلش پلیر به صورت جداگانه قابل دانلود نیست و به همراه ویندوز آپدیت توسط مایکروسافت بر روی کامپیوتر شما به روز رسانی می‌شود.

Microsoft Internet Explorerپیش از هر چیز لطفا اطمینان حاصل نمایید که ویندوز کامپیوتر شما آخرین به روز رسانی‌ها را از طریق Windows Update دریافت کرده و آخرین نسخه Internet Explorer روی کامپیوتر شما نصب شده. سپس با استفاده از مرورگر Internet Explorer به لینک زیر مراجعه نمایید تا نسخه Adobe Flash Player ActiveX نصب شده روی کامپیوتر شما نمایش داده شود:

http://flashbuilder.eu/flash-player-version.html

در هنگام درخواست پشتیبانی، حتما تصویر این صفحه را نیز ارسال نمایید.

رفع مشکل عدم اجرای صحیح فلش پلیر (Adobe Flash Player ActiveX) در ویندوز ۷

مراحل زیر صرفا جهت سیستم عامل Windows 7 (32-bit and 64-bit) می‌باشد. لطفا توجه فرمایید که در سیستم عامل‌های Windows 8.1 و Windows 10 نرم افزار Adobe Flash Player ActiveX به همراه ویندوز نصب و آپدیت می‌شود و برای نصب آخرین نسخه فلش پلیر در این دو سیستم عامل بایستی با استفاده از Windows Update آخرین به روز رسانی‌های موجود برای سیستم عامل کامپیوتر خود را دریافت نموده و نصب نمایید. به روز رسانی سیستم عامل با استفاده از Windows Update هیچ تغییری در نرم افزارهایی که بر روی کامپیوتر نصب کرده‌اید ایجاد نمی‌کند، مشکلات امنیتی کامپیوتر شما را برطرف می‌نماید و در بسیاری از موارد سرعت اجرای برنامه‌ها را نیز افزایش می‌دهد.
برای رفع مشکل اجرای نرم افزار فلش پلیر، لطفا مراحل زیر را به دقت انجام دهید:

(۱) نرم افزار Flash Player Uninstaller را از اینجا دانلود نمایید و روی کامپیوتر خود اجرا کنید. این نرم افزار نسخه قدیمی فلش پلیر را در صورت موجود بودن از روی کامپیوتر شما پاک می‌کند.

(۲) نرم افزار Adobe Flash Player ActiveX را با کلیک کردن روی دکمه “دانلود فلش پلیر” در بالای همین صفحه دانلود نمایید.

(۳) از کلیه برنامه‌های در حال اجرا خارج شوید. (همه برنامه‌های در حال اجرا روی کامپیوتر خود را ببندید.)

(۴) نرم افزار Adobe Flash Player ActiveX رو با توجه به تصویرهای زیر روی کامپیوتر خود نصب نمایید:

(۵) پس از نصب برنامه Adobe Flash Player ActiveX به قسمت Control Panel ویندوز مراجعه نمایید و روی آیکان برنامه Flash Player کلیک کنید تا باز شود.

(۶) در پنجره باز شده، بر روی تب Updates کلیک نمایید تا ورژن Adobe Flash Player ActiveX نمایش داده شود.

در صورت ارسال درخواست پشتیبانی فنی در رابطه با فلش پلیر حتما اسکرین شات (تصویر صفحه نمایش) این مرحله را برای ما ارسال نمایید. با آپدیت‌های آینده فلش پلیر شماره ورژن تغییر خواهد کرد؛ این موضوع مهم نیست.

پس از نصب برنامه Adobe Flash Player ActiveX مشکلی در اجرای نرم‌افزارهای آموزشی ایران آی بی تی نخواهید داشت.

در عین حال ما همواره توصیه می‌کنیم از آخرین نسخه ویندوز (در حال حاضر Windows 10) بر روی کامپیوتر خود استفاده نمایید.